Miestų ir parkų įranga// Lauko sportas

Ar pastebite, kad parkuose, šalia daugiabučių ir kitose viešose miestų erdvėse vis dažniau atsiranda lauko gimnastikos įranga? Taip didinamas gyventojų sąmoningumas apie fizinio aktyvumo svarbą sveikatai ir puikiai savijautai bei sudaromos galimybės sportuoti. Juk ne visi gali sau leisti lankytis sporto klubuose ar treniruoklius įsigyti, todėl lauko gimnastikos įranga – puikus ir pasiteisinęs sprendimas. Dažnai tokią įrangą galima išvysti ne tik parkuose, bet ir šalia vaikų žaidimų aikštelių – taip sudaroma galimybė sportuoti tėveliams, auginantiems mažamečius. Sutikite, sportuoti gryname ore kur kas smagiau!


Gimnastika – sporto šaka, nereikalaujanti jėgos, daug ištvermės, bet turinti didžiulę naudą: puikiai gerina laikyseną ir teigiamai veikia koordinaciją, širdies bei kraujotakos veiklą, pasižymi teigiama įtaka motorikai, padeda stiprinti raumenis bei atsikratyti nereikalingų kilogramų, lavinti kūno lankstumą, jėgą. Gimnastika naudinga visam organizmui.

 

Lauko įrangos asortimentas


Lauko gimnastikos įranga yra įvairi: skersiniai, lygiagretės, gimnastikos žiedai ir kiti elementai, skirti treniruoti visus kūno raumenis. Mūsų asortimente rasite labai platų įrangos pasirinkimą – kiekvienas išsirinksite pagal individualius poreikius ir galimybes. Skersiniai gali būti vienos, keturių, šešių dalių. Lygiagretės skirtingų ilgių, tad rasite sau tinkamiausias. Skersinių, lygiagrečių ir gimnastikos lankų gamybai naudojama metalinė konstrukcija – patvari, saugi ir ilgaamžė. Metalinės dalys apdorotos ir pritaikytos naudoti lauko sąlygomis. Šioje prekių kategorijoje yra ir suoliukai atsilenkimams bei multi treniruokliai, suteikiantys itin plačias sportavimo galimybes. Multi treniruokliai yra skirtingi, turintys įvairių elementų. Juos gali sudaryti skersiniai, kopėtėlės, atsilenkimams skirtas suoliukas, atrama atsispaudimams, lygiagretės, žingsniuoti skirtos pakopos, skersiniai ir kiti elementai. Workout kompleksai suteikia galimybes įvairius pratimus atlikti naudojantis vos vienu treniruokliu. Tai aukšto funkcionalumo įranga, puikiai tinkanti privačiai ir viešajai infrastruktūrai bei leidžianti kokybiškai treniruotis gryname ore. Nuo įrangos tipo ir funkcionalumo priklauso gaminio kaina.


Mes lauko įrangą gaminame iš kokybiškų ir saugių medžiagų, taip užtikrindami naudotojų saugumą, patogumą ir garantuodami treniruoklių reprezentatyvumą bei patvarumą ilgalaikėje perspektyvoje. Visos gamybai naudojamos medžiagos atsparios temperatūrų svyravimams, saulės spinduliams, drėgmei ir kitam išorės ar mechaniniam poveikiui, tad puikiai tinka eksploatuoti lauke.


Labai svarbus tinkamas lauko gimnastikos įrangos montavimas – būtina gerai paruošti pagrindą ir įbetonuoti įrangos atramas. Tam geriausia pasitikėti specialistais, kurie šį darbą atliks tinkamai, nes nuo įrengimo priklauso lauko gimnastikos elementų stabilumas, o drauge ir sportuojančiųjų saugumas.

 

Ar Jus domina lauko gimnastikos įranga, jos gamyba konkurencinga kaina? Siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykite į mūsų biurą Vilniuje – pristatysime platų gaminių spektrą, patarsime ir padėsime pasirinkti tinkamiausius Jums. Rinkdamiesi lauko gimnastikos įrangą įvertinkite turimą erdvę. Žinoma, lauke jos daug, bet sportuojančiajam neturėtų trukdytų kiti šalia esantys įrengimai, lauko augalai ar kt.

Riedlenčių ir BMX parkai – funkcionalios erdvės aktyviam laisvalaikiui. Tokia erdvė tiks miestui, siekiant suteikti daugiau pramogų ir laisvalaikio galimybių gyventojams. Tokiems parkams skirtus elementus gaminame iš kokybiško betono, gamyba remiasi ilgamete patirtimi, sukauptomis žiniomis ir siekiu sukurti ilgaamžį bei aukštus standartus atitinkantį gaminį.


Riedlenčių ir BMX parkai su betoniniais elementais yra patvarūs, ilgaamžiai, ilgai išlaikantys reprezentatyvią išvaizdą ir reikalaujantys minimalios priežiūros. Tai tobula alternatyva seniau naudotoms medinėms rampoms, kurios yra nepraktiškos ir tarnauja palyginti trumpai.


Pirmasis mūsų įrengtas riedlenčių parkas iškilo Radviliškyje dar 2012 metais. Ir Jus domina riedlenčių ir BMX parkai, jų gamyba, atnaujinimas, keitimas ar papildymas patrauklia kaina? Susisiekite internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – pasiūlysime geriausią sprendimą.

Lauko gimnastikos įranga

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika