Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Medžių apsauga// Medžių šaknų apsauga

Dažnai vaikštinėdami miesto gatvėmis matome, kad medžių šaknis dengia vienokia ar kitokia metalinė grotelių tipo medžių šaknų apsauga. Miestui, parkui ir kitoms viešosioms erdvėms tokios grotelės yra būtinos, siekiant efektyviai apsaugoti šaknis nuo pažeidimų, sąlygotų trypimo, dviratininkų, paukščių ir kt.

 

Medžių šaknų apsaugų gamyba


Medžių kamienų apsauga – jai keliami aukšti reikalavimai. Mes daugiausia šias apsaugas gaminame iš ketaus – labai puikiomis savybėmis pasižyminčio metalo. Jis nepaprastai tvirtas, atsparus išorės poveikiui, mechaniniams pažeidimams. Turime ir grotelių iš cinkuoto plieno, puikiomis charakteristikomis mažai nusileidžiančio ketui.
Metalinė medžių šaknų apsauga yra patikimas būdas medžių šaknis išsaugoti sveikas. Mūsų asortimente – ne tik funkcionalios, bet ir vizualiai itin patraukliai atrodančios grotelės. Platus medžių šaknų apsaugų dizainų, formų pasirinkimas suteikia puikias galimybes išsirinkti tai, kas idealiai atitinka Jūsų viziją.
Norint didžiausio funkcionalumo svarbi ne tik gamyba, bet ir montavimas – jį patikėkite specialistams.

 

Aktualu medžių šaknų apsauga miestui ar parkui konkurencinga kaina? Laukiame Jūsų laiškų internetu, skambučių, galite atvykti į biurą Vilniuje – atsakysime į klausimu, supažindinsime su gamyba ir jos ypatumais, padėsime pasirinkti geriausiai Jums tinkančius gaminius.

Medžių šaknų apsauga

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika