Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Karstyklės, laipynės ir piramidės

Vaikams skirtose žaidimų aikštelėse dažnai galima išvysti laipioti skirtus tinklus. Tai smagi pramoga tiek mažesniems, tiek jau ūgtelėjusiems vaikams, tik svarbu pasirinkti tą, kuris pritaikytas atitinkamai vaikų amžiaus grupei. Vaikiški laipiojimo tinklai skatina fizinį aktyvumą, didina ištvermę, yra puiki mankštos priemonė.


Mūsų asortimente – skirtingų formų laukui skirti laipiojimo tinklai: piramidė, tiltelis, laipiojimo sienelė ir kitos formos. Laipiojimo tinklų gamyba remiasi tik saugių ir kokybiškų medžiagų naudojimu bei pažangiais sprendimais, todėl užtikriname aukštą gaminių saugumą ir atitikimą visiems reikalavimams bei standartams, kuriais remiantis turi būti gaminami vaikiški žaidimų aikštelių elementai. Laipiojimo tinklus gaminame atsakingai ir kruopščiai, siekdami jų funkcionalumo ir aukščiausio saugumo laipsnio.
Konstrukcijai naudojame tvirtą metalą, padengtą atsparumo suteikiančiomis medžiagomis. Visos tvirtinimo detalės yra kokybiškos ir atsparios drėgmei, korozijai, virvės gaminamos iš polipropileno ir yra armuotos, taip garantuojant jų tvirtumą.


Siekiant užtikrinti saugumą svarbi ne tik laipiojimo tinklų gamyba, bet ir montavimas, nepriklausomai nuo to, ar tinklai laipiojimui yra piramidė, ar tinklelis, sienelė. Tinklai laipiojimui turi būti įbetonuoti į pagrindą tvirtai ir patikimai. Patikėkite laipiojimo tinklų įrengimą specialistams. Profesionalaus montavimo kaina nėra aukšta, bet nauda nepamatuojama.

 

Domina laipiojimo tinklai laukui, jų gamyba Vilniuje ar kitame mieste itin konkurencinga kaina? Siūlome susisiekti su mumis internetu – pasiūlysime puikių variantų Jūsų miestui, parkui, ar individualiam kiemui, sodui.

Laipiojimo tinklai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika