Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Vandens kolonėlės ir geryklėlės

Net ir nedidelis vandens šaltinis mieste, parke ar sode suteikia aplinkai gyvumo, dinamikos ir, žinoma, praktiškumo. Vandens kolonėlės – puikus mažosios architektūros elementas, naudingas žmonėms, o taip pat ir jų vedžiojamiems šunims, ypač karštą vasaros dieną.


Mūsų asortimente – įvairių formų gertuvės, todėl pritaikysite skirtingų stilių aplinkai, kuriai jos bus skirtos. Gamyba remiasi inovatyviomis technologijomis ir aukštos kokybės medžiagų naudojimu. Gaminame stilingas ir modernias gertuves iš plieno, nerūdijančio plieno, tvirtumą ir ilgaamžiškumą garantuoja klasikinės ar įmantrių formų vandens kolonėlės ir ketaus. 


Jei ieškote kokybiškos vandens kolonėlės, gertuvės patrauklia kaina miestui, parkui, o gal sodui šalia savo namų, susisiekite su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje.

Vandens kolonelės ir geryklėlės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika