Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Informaciniai stendai ir rodyklės

Pastatomi informaciniai stendai parkų erdvėms suteikia tvarkos įspūdį, drauge yra labai naudingi. Tai – puikus informacijos šaltinis ir miesto svečiams, ir vietiniams. Juose dažnai skelbiama informacija apie vietovę, jos istoriją, lankytinas vietas, tad toks stendas bus puikus gidas.

 

Lauko stendų gamyba remiasi pažangiais sprendimais ir kokybiškų žaliavų naudojimu. Gaminame informacinius stendus iš cinkuoto plieno bei lakštinio metalo, OSB plokščių. Priklausomai nuo medžiagų skiriasi stendų kaina. Metaliniai, iš plieno pagaminti informaciniai stendai yra labai patvarūs, jiems nebaisus aplinkos poveikis. Iš OSB plokščių pagaminti pastatomi stendai imlesni aplinkos poveikiui, mechaniniams pažeidimams, todėl būtina užtikrinti jų apsaugą, pavyzdžiui, galima rinktis modelį su stogeliu, saugančiu nuo kritulių. Mūsų parduodami informaciniai stendai gali būti su integruotu apšvietimu, suteikiančiu papildomo patogumo tamsiuoju paros metu. Puikus pasirinkimas miestui – lauko informacinis stovas su laikikliais dviračiams. Skirtingi dizainai, formos ir spalvos leis pritaikyti  stovą įvairių stilių parkų erdvėse.


Mūsų asortimente – ir vidaus patalpoms skirtos informacinės lentos.


Jei aktuali lauko informacinių stendų gamyba ir įrengimas konkurencinga kaina Vilniuje ar kitame mieste, kreipkitės į mūsų komandą internetu.

Informaciniai stendai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika