Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Šiukšliadėžės// Plieninės šiukšliadėžės

Lauko šiukšliadėžės yra tie aplinkos elementai, kurie padeda palaikyti tvarką ir puoselėti mus supančią aplinką. Šiukšliadėžes galime išvysti daug kur: mieste, parke, sode, prie visuomeninių pastatų, prekybos centrų ir kitur. Plati šiukšlių dėžių įvairovė rinkoje suteikia puikias galimybes rinktis.

 

Metalinės lauko šiukšliadėžės


Metalinės šiukšliadėžės yra vienos populiariausių dėl patvarumo, atsparumo drėgmei, UV spinduliams bei kitam išorės poveikiui, jos ilgaamžės ir ilgai išlaikančios reprezentatyvią išvaizdą. Mūsų gamyba remiasi per ilgus veiklos metus sukaupta patirtimi, žiniomis, nuolatiniu tobulėjimu, todėl klientams siūlome geriausius sprendimus.
Gaminame lauko metalines šiukšliadėžes iš plieno. Šis metalas, tinkamai paruoštas (cinkuotas, dažytas), yra tobula medžiaga lauke eksploatuojamoms šiukšliadėžėms. Puikiomis techninėmis charakteristikomis pasižymintis nerūdijantis plienas suteikia plačias galimybes norint rinkai pasiūlyti matmenų, formų bei dizainų įvairovę. Metalinės šiukšliadėžės gali būti pastatomos, įbetonuotos, su dangčiu ar stogeliu arba atviros, rakinamos ir nerakinamos, vien plieninės arba su medžio, anoduoto aliuminio elementais, su pelenine arba be jos, pagamintos iš vientiso lakšto arba perforuotos ir kt. Kokia bus metalinės šiukšliadėžės kaina, lemia jos gamybos ypatumai, naudotos medžiagos, talpa ir kiti aspektai. Šiukšlių dėžės funkcionalumui ir ilgaamžiškumui įtakos turi ir jos montavimas.

 

Jei domina metalinės lauko šiukšliadėžės ar kitų mažosios architektūros elementų gamyba konkurencinga kaina, laukiame Jūsų laiškų internetu, taip pat skambučių. Norintys gali atvykti į mūsų biurą Vilniuje. Atsakysime į klausimus ir padėsime išsirinkti geriausiai poreikius atitinkančias metalines šiukšliadėžes.

Metalinės šiukšliadėžės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika