Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Šiukšliadėžės

Lauko šiukšliadėžės yra nepamainomas mažosios architektūros elementas, jei prioritetą teikiame tvarkingai ir išpuoselėtai aplinkai bei šiukšlių rūšiavimui. Jos gali būti įkurdintos vienos arba harmoningai priderintos prie kitų elementų, taip sukuriant vientisas kompozicijas. Lauko šiukšliadėžės atlieka reikšmingą funkciją – į jas metamos šiukšlės, taip laikantis aplinkos pasaugos principų, drauge jos įsilieja į aplinką, kurdamos estetišką vaizdą ir suteikdamos išskirtinumo erdvei, kurioje yra: miestui, gatvei, parkui, sodui.

 

Šiukšlių dėžės laukui

 

Mūsų asortimente – naujos lauko šiukšlių dėžės, besiskiriančios dizaino sprendimais, dydžiais, medžiagomis ir funkcionalumu. Lauko šiukšliadėžių gamyba – tik iš aukštos kokybės medžiagų, pasižyminčių puikiomis eksploatavimui lauko sąlygomis tinkančiomis savybėmis – atsparumu drėgmei, saulės spinduliams, temperatūrų pokyčiams.

 

Mažos, vidutinės ir didelės šiukšlių dėžės – rinkitės skirtingų talpų šiukšliadėžes: 50 l, 120 l ar kt. Įmontuojamos betoninės šiukšliadėžės puikiai tiks parkui, kitoms visuomeninėms erdvėms, metalinės ir nerūdijančio plieno – prekybos centrams, medinės – sodui, kiemui. Mūsų šiukšliadėžių gamyba apima ilgametę patirtį ir patikrintus sprendimus, tad Jums siūlome tik aukštus standartus atitinkančius gaminius.

 

Šiukšliadėžių rūšys

 

Šiukšliadėžės skirstomos į grupes pagal medžiagas, iš kurių pagamintos. Mes gaminame iš puikiomis savybėmis pasižyminčio ketaus, plieno bei nerūdijančio plieno, taip pat betono,  medienos, plastiko, kompozitinių medžiagų ir kt. Ketaus šiukšliadėžės atrodo itin estetiškai, o jų patvarumas pavydėtinas. Paprastai iš ketaus jas gaminame klasikinio dizaino. Betonines šiukšliadėžes rinkitės ten, kur vizualinis vaizdas nėra prioritetas. Betoninių šiukšliadėžių kaina yra mažesnė. Populiariausiomis pelnytai galime tituluoti plienines šiukšliadėžes, pasižyminčias plačiausia dizaino, matmenų bei formų įvairove. Kokios šiukšliadėžės geriausi tinka Jums, nuspręskite įvertinę savus poreikius ir atsakę į kelis klausimus: kur šiukšlių dėžės bus eksploatuojamos, ar jas veiks drėgmė ir kitas aplinkos poveikis, šiukšliadėžės turi būti masyvios ir stacionarios ar jų vietą reikės keisti?

 

Dar vienas aspektas, pagal kurį gali būti skiriamos šiukšliadėžių rūšys, yra jų paskirtis: laukui, vidaus patalpoms, su pelenine nuorūkoms, rūšiavimui, požeminės šiukšliadėžės ir kt. Mes galime pasiūlyti labai platų spektrą – tinkamiausias šiukšliadėžes išsirinks kiekvienas klientas.

 

Montavimas

 

Jei domina montuojamos šiukšliadėžės, iš anksto apsvarstykite ir jų montavimo aspektą: darbus atliksite patys ar patikėsite specialistams. Montavimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – reikia ir žinių, ir specialių įrankių bei medžiagų. Tad siekdami efektyvaus klientų laiko taupymo ir aukščiausio rezultato siūlome montavimo darbus perleisti į profesionalų rankas.

 

Domina naujos įmontuojamos ar mobilios lauko šiukšliadėžės iš ketaus, o gal metalinės, gelžbetoninės, medinės? Atliekų rūšiavimui, su pelenine nuorūkoms, šunų ekskrementams ar kt.? Gaminame ir parduodame platų šiukšlių dėžių spektrą ir kiekvienam klientui atrandame tinkamiausią gaminį. Siūlome kreiptis į mus internetu ar atvykti į biurą Vilniuje – rasime geriausią sprendimą konkurencinga kaina.
 

Šiukšliadėžės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika