Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės// Plieniniai atitvėrimo stulpeliai

Metaliniai plieniniai atitvėrimo stulpeliai – mažosios architektūros elementas, gaminamas iš kokybiškų medžiagų, siekiant užtikrinti apsaugą nuo išorės poveikio bei mechaninių pažeidimų. Metaliniai atitvėrimo stulpeliai, pagaminti iš ketaus, betoniniai – tvirtumo ir ilgaamžiškumo kontekste jie yra puikus sprendimas, ilgalaikėje perspektyvoje išlaikantis gerąsias savo savybes.

 

Metaliniai atitvėrimo stulpeliai – mūsų asortimente rasite pagamintus iš aliuminio ir plieno. Abu metalai bus puikus pasirinkimas renkantis stulpelius miestui, parkui, kitais viešai erdvei ar individualiam kiemui. Plieno tvirtumas yra neginčijamas, taip pat šis metalas suteikia plačias dizaino galimybes – labai dailiai, estetiškai atrodo stulpeliai su blizgiais nerūdijančio plieno elementais.

 

Gamyba įgyvendina tiek klasikinius, tiek įmantrius sprendimus, todėl siūlome patrauklų metalinių atitvėrimo stulpelių asortimentą. Galimi variantai su integruotu apšvietimu, padidinančiu stulpelių funkcionalumą ir suteikiančiu modernumo, estetikos. Metaliniai atitvėrimo stulpeliai į pagrindą betonuojami arba ankeruojami – priklauso nuo konkretaus modelio.

 

Aktualūs atitvėrimo stulpeliai iš aliuminio ar plieno, jų gamyba patrauklia kaina? Siūlome susisiekti su mumis internetu arba atvykite į biurą Vilniuje – pasiūlysime geriausią sprendimą pagal individualius poreikius.

Metaliniai atitvėrimo stulpeliai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika