Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės

Atitvėrimo stulpeliai. Kiekvienam miestui reikalingi atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės, kurių funkcijų spektras platus. Šie mažosios architektūros elementai suteikia ne tik tvarkos įspūdį, bet ir atlieka labai reikšmingą – saugumo užtikrinimo – funkciją, ypač tada, kai įkurdinami šalia gatvių ar kituose judriuose miesto taškuose.


Mūsų asortimente – įvairių medžiagų, dydžių, formų ir spalvų atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės. Didžiąją dalį asortimento sudaro ketaus atitvėrimo stulpeliai, kurių gamyba remiasi ketaus dengimu oksirono sluoksniu. Jie atsparūs rūdims, atmosferos poveikiui, prieš juos bejėgiai ir mechaniniai pažeidimai. Ketaus atitvėrimo stulpeliai yra įvairių formų: nuo klasikinių pailgų iki dailiai ir moderniai atrodančių rutulio formos. Ketaus atitvėrimo stulpeliai gali būti įbetonuojami arba ankeruojami į pagrindą.


Tvirtumą ir ilgaamžiškumą garantuoja iš pieno pagaminti atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės. Tokie stulpeliai gali būti stacionarūs arba ištraukiami, kas suteikia kur kas daugiau funkcionalumo.


Miestui labai tinka betoniniai atitvėrimo stulpeliai, kuriuos gaminame iš aukštos klasės betono, sudėtyje turinčio granito skaldos. Yra galimybė pasirinkti spalvą ir suderinti stulpelius su kitais mažosios architektūros elementais ir supančia aplinka.


Taip pat mūsų asortimente – aliumininiai, poliuretaniniai, polipropileniniai atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės. Kai kurių stulpelių montavimas galimas su integruotu apšvietimu. 
Metalinės tvorelės – labai geras sprendimas miestui, parkui, ypač šalia gatvių, pėsčiųjų, dviračių takų, siekiant atitverti transporto ir pėsčiųjų srautams skirtas zonas.

 

Jei domina atitvėrimo stulpelių ir tvorelių gamyba patrauklia kaina, susisiekite internetu arba atvykite į biurą Vilniuje.

Atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika