Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Suoliukai su plieninėmis kojomis

Mažoji architektūra ir populiariausi jos elementai – lauko suoliukai – erdvei suteikia žavesio ir funkcionalumo. Metaliniai suoliukai labai tiks namams ir miestui, parkui, sodui, kiemui, dėl metalo atsparumo jie itin pasiteisina kapams, vaikų žaidimų aikštelėse, pajūryje.

Metaliniai lauko suoliukai


Metaliniai suoliukai laukui yra vieni populiariausių dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo. Žinoma, privalumų sąrašą papildo ir labai plačios dizaino galimybės – pasižvalgę po mūsų metalinių suoliukų asortimentą išvysite, koks platus dizaino sprendimų diapazonas: kuo kuklių, klasikinių iki modernių ir išraiškingų.
Metalinis suoliukas gali būti gaminamas iš aliuminio arba iš plieno. Abu metalai turi solidų teigiamų savybių spektrą. Metaliniai lauko suoliukai gali būti vien iš metalo arba apjungiant metalo ir medžio elementus – medžio apdaila suteikia gyvumo, jaukumo. Toks lauko metalinis suoliukas su paminkštinimu tobulai atrodys jaukioje poilsio zonoje šalia namų, sode.

 

Metalinės suoliuko kojos


Metalinės suoliuko kojos gali būti iš ketaus, aliuminio ar plieno. Visi trys variantai bus puikus pasirinkimas, jei prioritetą teikiate ilgaamžiškumui ir estetiškai išvaizdai. Antikorozinėmis medžiagomis padengtas ketus nereikalaus laiko investicijų priežiūrai, aliuminis bus idealus pasirinkimas pajūrio zonai ir visur, kur didesnė drėgmė, mat jis nerūdija, o cinkuotas plienas labai vertinamas dėl tvirtumo, todėl tokios metalinės suoliuko kojos tiks eksploatuoti bet kokiomis sąlygomis.

Suoliukų gamyba


Gamyba patikima mūsų komandos profesionalams, apjungiantiems specifines žinias ir patirtį. Lauko suolus gaminame iš aliuminio ir plieno – tvirtų bei patikimų metalų. Platus dizainų pasirinkimas, medžiagų deriniai, modelių įvairovė leidžia rinktis iš daugybės variantų ir įgyvendinti savo viziją. Gaminame premium klasės suolus, bet įgyvendiname ir ekonomiškus sprendimus, kad kiekvienas klientas turėtų galimybę įsigyti kokybišką metalinį suoliuką sodui, parkui, kapams, namams, miestui.

 

Mažoji architektūra internetu neparduodama. Visa informacija apie mūsų gaminius (taip pat ir kaina) – internetu arba galite atvykti į mūsų biurą Vilniuje.
 

metaliniai suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika