Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai

Suoliukai, lauko suoliukai ir kiti lauko baldai jau mūsų svetainėje - internete. Mažoji architektūra skirta formuoti, puoselėti ir padaryti funkcionaliomis miesto, parko, sodo ir kitas erdves. Lauko suoliukai pelnytai gauna bene populiariausio mažosios architektūros elemento titulą, nes jų paklausa visuomet yra pavydėtina. Tai suponuoja jų universalumas ir platus naudojimo spektras. Tokie suoliukai puikiai tinka kiemams, jaukioms sodo erdvėms prie namų sukurti, ne mažiau populiarūs ir miestams, kapams, vaikų žaidimų aikštelėms šalia sūpynių bei kitoms poilsio zonoms. 

 

Lauko suoliukai

Kartais nė nesusimąstome, kad lauko suolai bei kita mažoji architektūra kone visada yra šalia: laukiant autobuso, vaikštant parke, grožintis jūra paplūdimyje... Vienur įkurdinti mediniai suolai, kitur – metaliniai, dar kiti derina metalo ir medžio ar betono elementus.

 

Lauko suoliukų gamyba

 

 

Lauko suoliukų gamyba gali būti orientuota ir į harmoningą derėjimą su kitais mažosios architektūros elementais, kurie bus vienoje erdvėje kaip ir lauko suoliukai.

 

Įvairovė / medžiagos

Lauko suoliukai gali būti mediniai, metaliniai, plastikiniai, betoniniai. Pagrindas yra suoliukų kojos, o ant jų montuojami kiti elementai. Dažniausiai tai yra medinės lentelės, kurios sudaro tobulus derinius su plieninėmis, aliuminio  ar ketaus kojomis. Mes rekomenduojame rinktis suoliukus, kurių gamybai naudota tropinio kietmedžio mediena, pasižyminti dideliu atsparumu. Siūlome labai platų suoliukų, kurių gamybai naudota ši mediena, pasirinkimą pagal norimus matmenis, dizainą.

 

Lauko suoliukų kojos gali būti iš ketaus, aliuminio, plieninės, medinės, betoninės. Kiekviena medžiaga turi savų privalumų. Pavyzdžiui, ketus labai patvarus, ilgaamžis, todėl tokios suoliuko kojos nereikalaus priežiūros. Tiesa, svarbu jas tinkamai padengti antikorozinėmis medžiagomis. Viena labiausiai vertinamų aliuminio savybių – jis nerūdija, tad aliumininės kojos labai tiks pajūryje, kur didesnis druskingumas. Plienas yra tvirtas, ilgaamžis metalas, ypač jei cinkuotas. Suoliukų plieninėmis kojomis panaudojimo sričių sąrašas labai ilgas. Lauko suoliukų kojos iš medžio atrodo labai dailiai, bet medžiui reikalingas tinkamas paruošimas ir priežiūra. Svarbu tokias suoliuko kojas apsaugoti nuo sąlyčio su žeme. Betoninės kojos bus ilgaamžės, bet siekiant reprezentatyvios išvaizdos reikės nuolat skirti laiko jų priežiūrai.

 

Lauko suoliukų kaina

Lauko suoliukų kainai įtakos pirmiausia turi medžiagos, iš kurių suolai pagaminti, jų panaudojamas kiekis. Taip pat ir suoliukų dizainas bei matmenys. Prekes galite išsirinkti internetu. 


Metaliniai suoliukai gali būti labai įvairių dizainų, tad ir kainų diapazonas platus: nuo kelių šimtų iki gerokai virš tūkstančio. Pats paprasčiausias, neįmantrus, bet kokybiškas metalinis suoliukas pas mus kainuoja kiek daugiau nei šimtą eurų. Įmantrius sprendimus atspindintys, šiuolaikiški, masyvūs ir originalūs metaliniai lauko suoliukai kainuoja gerokai virš tūkstančio eurų. Suoliukų su ketaus kojomis kaina startuoja nuo kiek daugiau kaip šimto eurų. O betoniniai suoliukai pasižymi plačiu kainų diapazonu ir pavydėtina modernių dizainų įvairove. Plastikiniai lauko suoliukai gaminami iš polietileno yra kokybiški ir parduodami puikiu kainos ir kokybės santykiu.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų gaminius ar pirkti lauko suolus, kreipkitės internetu arba atvykite į pardavimo vietą Vilniuje.

Lauko suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika