Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Šiukšliadėžės// Ketaus šiukšliadėžės

Šiukšliadėžės – mažosios architektūros elementai, kurių gausu miestuose, parkuose, kitose viešosiose erdvėse. Be jų sunkiai įsivaizduojamas aplinkos puoselėjimas ir tvarka. Nenuostabu, jog šiukšlių dėžės dažnai įsikuria ir privačiose teritorijose šalia individualių namų. Metalinės, betoninės, ketaus – šiukšliadėžių pasirinkimas rinkoje labai platus, tad kiekvienas atranda tinkamiausias. Šiukšliadėžės iš ketaus tampa dažnu pasirinkimu, kai prioritetas teikiamas patvarumui ir klasikai.

 

Ketaus lauko šiukšliadėžės


Ketaus lauko šiukšliadėžės yra labai populiarios dėl šiam metalui būdingų savybių: stiprumo, atsparumo mechaniniam ir išorės poveikiui, taip pat ugniai, vandalizmui. Drėgmė ketaus nedeformuos, o saulės spinduliai neišblukins, todėl eksploatacijai lauko sąlygomis ketaus šiukšliadėžės yra puikus pasirinkimas. Negana to, iš šio metalo pagamintos šiukšlių dėžės yra vizualiai dailios, o metalo masyvumas joms suteikia solidumo. Jos sudaro puikius derinius su kitais mažosios architektūros elementais iš ketaus, pavyzdžiui, suoliukais, vazonais.


Ketaus šiukšliadėžes paprastai gaminame klasikinio dizaino. Mūsų asortimente – didelės, vidutinės, mažesnės ketaus šiukšliadėžės: pastatomos, ankeruojamos į pagrindą, su stogeliu, atviros, rakinamos bei nerakinamos ir kt. Tokie aspektai kaip ketaus šiukšliadėžės talpa, dizainas lemia, kokia bus gaminio kaina.
Mūsų lauko šiukšliadėžių iš ketaus gamyba remiasi tik kokybiškų medžiagų naudojimu ir pažangiais gamybos procesais, apjungiant modernias technologijas, inovatyvius įrenginius ir nuolat tobulinamas mūsų komandos žmogiškųjų išteklių žinias.

 

Jei domina ketaus šiukšliadėžės gamyba itin patrauklia kaina, kreipkitės internetu, paskambinkite arba atvykite į biurą Vilniuje – suteiksime išsamią konsultaciją, atsakysime į klausimus, padėsime išsirinkti geriausius individualius poreikius atitinkančius gaminį.

Ketaus šiukšliadėžės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika