Pagrindinis// Mažoji architektūra// Šiukšliadėžės

Šiukšliadėžės ir šiukšlių dėžės. Lauko šiukšliadėžės gaminamos iš kalaus ketaus, betono, plieno, nerūdijančio plieno, kompozitinių medžiagų, medienos, plastiko ir kitų medžiagų. Šiukšliadėžės būna įvairios paskirties: lauko arba gatvės šiukšliadėžės, vidaus šiukšliadėžės, peleninės, rūšiavimo šiukšliadėžės, šiukšliadėžės skirtos šunims. Gaminame ir prekiaujame įvairiomis šiukšliadėžėmis.

Ketaus šiukšliadėžės pasižymi ilgaamžiškumu, bei estetine išvaizda. Dažniausiai gaminamos klasikinio dizaino. Yra atsparios ugniai, atmosferiniams poveikiams bei vandalizmui.

Betoninės šiukšliadėžės dažniausiai naudojamos agresyvesnėje aplinkoje, jos nėra labai išvaizdžios dizaino prasme, bet būna pigesnės. Betoninėse šiukšliadėžėse naudojami cinkuoti kibirėliai.

Plieninės šiukšliadėžės yra populiariausios. Daugiausiai dizaino variacijų, formų ir matmenų. Nerūdijančio plieno šiukšliadėžės dažniausiai naudojamos prekybos centruose dėl estetinės išvaizdos.

Rūšiavimo šiukšliadėžės populiarėja visame pasaulyje dėl ekologinių sumetimų.  

Šiukšliadėžės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Stiklas ir jo gaminiai

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika