Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Šiukšliadėžės// Šiukšliadėžės rūšiavimui

Tvarkinga ir prižiūrima aplinka patrauklumo suteikia bet kuriai erdvei: sodui, kiemui, parkui, miestui, gatvei ir kt. Tad vienas populiaresnių mažosios architektūros elementų neabejotinai yra lauko šiukšliadėžės, padedančios tą tvarką ir darną puoselėti.

 

Šiukšliadėžės atliekų rūšiavimui


Rūšiavimas neturėtų būti mada, tai – kiekvieno atsakomybė, siekis ir sąmoningas požiūris į mūsų aplinką, kurioje gyvename. Lauko šiukšliadėžės rūšiavimui yra populiarios ir jų paklausa tendencingai auga.


Gaminame ir į asortimentą įtraukiame puikios kokybės šiukšliadėžes rūšiavimui. Gamyba remiasi mūsų komandos specialistų sukaupta patirtimi bei nuolat atnaujinamomis žiniomis bei pažangiomis technologijomis, sudarančiomis galimybes taikyti inovatyvius metodus ir įgyvendinti net įmantrius sprendimus. Didelės ir mažesnės – skirtingų dydžių atliekų rūšiavimui skirtos dėžės leis pasirinkti, kas tinkamiausia kiekvienam klientui. Šiukšlių dėžės dydis ir gamybai naudojamos medžiagos suponuoja, kokia bus gaminio kaina. Orientuojamės į skirtingų galimybių turinčius klientus ir gaminame įvairius poreikius atitinkančias šiukšliadėžes.


Jei domina įmontuojamos šiukšliadėžės rūšiavimui, tikslinga iš anksto apsvarstyti ir montavimo klausimą. Atliekų šiukšlių dėžės puikiai atliks savo funkciją, jei montavimas bus patikėtas specialistams.

 

Jei domina lauko šiukšliadėžės rūšiavimui ar kitos paskirties šiukšlių dėžės gamyba konkurencinga kaina, laukiame Jūsų paklausimų internetu arba telefonu, o norintys gali atvykti į mūsų biurą Vilniuje. Potencialiems ir esamiems klientams visada suteikiame išsamias konsultacijas, patarime ir padedame pasirinkti tinkamiausius gaminius.

Šiukšliadėžės rūšiavimui

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika