Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Plastikiniai suoliukai

Plastikiniai suoliukai – funkcionalūs, praktiški ir kokybiški. Jie atsparūs išorės poveikiui, drėgmei, todėl puikiai tinka sodui, miestui, parkui.

 

Plastikiniai lauko suolai


Lauko plastikiniai suoliukai stebina savo atsparumu, kokybe ir ilgaamžiškumu – tai drąsiai galime įrašyti į jų privalumų sąrašą. Iš aukštos kokybės polietileno pagaminti suolai atsparūs smūgiams, cheminėms medžiagoms, jie neblunka nuo saulės.

 

Plastikinių suoliukų gamyba

 

Plastikinių lauko suolų gamyba polietileno užtikrina gaminių patvarumą. Šį medžiaga leidžia įgyvendinti skirtingus dizaino sprendimus ir klientams pasiūlyti plačią spalvų bei formų įvairovę patrauklia kaina. Skirtingų dydžių lauko suolai – pasirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį.

 

Jei domina plastikiniai suoliukai ar kita lauko mažoji architektūra, parašykite mums internetu arba užsukite į biurą Vilniuje – pasiūlysime geriausių sprendimų konkurencinga kaina.

Plastikiniai suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika