Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Plastikiniai suoliukai// Plastikinis suoliukas LOOP CORNER

Prekė sėkmingai pridėta

Plastikinis suoliukas LOOP CORNER
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte
Plastikinis suoliukas LOOP CORNER
€ + PVM

Medžiagos: 

6 mm storio dažytas polietilenas.  Atsparus ultravioletiniams spinduliams, atsparus oro sąlygoms, nusidėvėjimui. Medžiaga tinkama granuliuoti ir perdirbti. Dėl abrazyvinio formos šlifavimo, gaminių paviršius yra tekstūruotas/granuliuotas ir tampa mažiau slidus.

Matmenys: 

Vienas modulis: L1400xB1400mmxH400mm: 400 mm. 3-4 sėdimos vietos viduje / 4-5 sėdimos vietos išorėje.

Priedai:
Porankiai gali būti dedami tarp modulių. Medžiaga: Nerūdijantis plienas, pūstas stiklas. Porankiai veikia kaip montavimo laikikliai. Todėl naudojant porankius galima nenaudoti B4 montavimo laikiklių. 

Tvirtinimas:

Ankeriuojamas. Moduliai sujungiami abiejuose galuose esančiais laikikliais (B4). Galima užpildyti vandeniu (160 l) / smėliu (265 kg). Kronšteinus reikia užsisakyti atskirai.

Priežiūra:
Šis gaminys atsparus daugumai valymo priemonių ir cheminių medžiagų, jį galima valyti naudojant aukšto slėgio valiklį. Spalvą galima atgaivinti naudojant vinilo valiklį ar panašų valiklį.

Taip pat yra galimybė užsisakyti ekologišką versiją:

Perdirbta versija pagaminta iš 100 % perdirbto polietileno plastiko, iš kurio 85 % gaunama iš vidaus atliekų ir gamybos pertekliaus, o 15 % - iš polietileno maišelių.
Perdirbta versija yra paženklinta ekologiniu ženklu, skatinančiu žiedinę ekonomiką ir atitinkančiu JT darnaus vystymosi tikslą Nr. 12 - atsakingas vartojimas ir gamyba.
Perdirbtą versiją galima įsigyti antracito spalvos variantu, tačiau spalva gali skirtis priklausomai nuo užsakymo.

Kiekis:

-
+
11005

Plastikiniai suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika