Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Plastikiniai suoliukai// Plastikinis sėdėjimo blokas HOPOP 500

Prekė sėkmingai pridėta

Plastikinis sėdėjimo blokas HOPOP 500
Paspauskite nuotrauką, kad ją padidintumėte
Plastikinis sėdėjimo blokas HOPOP 500
€ + PVM

Sėdėjimo blokas skirtas sėdėti arba šokinėti. Idealiai tinka žaliosioms zonoms ir žaidimų aikštelėms. Puikiai tinka kaip žaidimams, taip ir neformaliai pertraukai. Taip pat tinkamas naudoti vidaus patalpose, pavyzdžiui, bibliotekose ar kitose įstaigose. Galimas spalvų pasirinkimas.

Medžiagos: 

6 mm storio, dažytas, rotaciniu būdu suformuotas polietilenas. Atsparus ultravioletiniams spinduliams, atsparus oro sąlygoms, nusidėvėjimui. Medžiaga tinkama granuliuoti ir perdirbti. Dėl abrazyvinio formos šlifavimo, gaminių paviršius yra tekstūruotas/granuliuotas ir tampa mažiau slidus.

Matmenys: 

Ø500 x H400 mm

Svoris: 6 kg

Tvirtinimas: 

Ankeriuojamas. Laikiklius reikia užsakyti atskirai. HopOp500 taip pat galima užpildyti smėliu arba vandeniu ir statyti tiesiai ant žemės.

Taip pat yra galimybė užsisakyti ekologišką versiją:

Perdirbtas variantas pagamintas iš 100 % perdirbto polietileno plastiko, iš kurio 85 % gaunama iš vidaus atliekų ir gamybos pertekliaus, o 15 % - iš polietileno maišelių.
Perdirbta versija paženklinta ekologiniu ženklu, skatinančiu žiedinę ekonomiką ir atitinkančiu JT darnaus vystymosi tikslą Nr. 12 - atsakingas vartojimas ir gamyba.
Perdirbtą versiją galima įsigyti antracito spalvos variantu, tačiau spalva gali skirtis priklausomai nuo užsakymo.

Priežiūra:

Šis gaminys yra atsparus daugumai valymo priemonių ir cheminių medžiagų, jį galima valyti aukšto slėgio valikliu. Spalvą galima atgaivinti naudojant vinilo valiklį arba panašią priemonę.

Kiekis:

-
+
10999

Plastikiniai suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika