Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Šiukšliadėžės// Įmontuojamos šiukšliadėžės

Eidami gatve ar vaikštinėdami po parką praeiname ne vieną lauko šiukšliadėžę, jų gausu viešose poilsio zonose, prie prekybos centrų ir kitur mieste, neretas bent vieną įkurdina ir savo kieme, siekdami užtikrinti nuolatinį aplinkos puoselėjimą bei tvarką. Šių mažosios architektūros elementų spektras platus: medinės, metalinės, betoninės, mobilios ar įmontuojamos ir kt.

 

Lauko įmontuojamos šiukšliadėžės


Įmontuojamos šiukšlių dėžės išsiskiria stabilumu, tad jos bus geriausias pasirinkimas, jei reikalinga stacionari, kokybiška lauko šiukšlių dėžė. Jei pasirinksite įmontuojamą šiukšliadėžę iš ketaus, galėsite džiaugtis ne tik jos patvarumu, bet ir patraukliu dizainu. Plieninės įmontuojamos šiukšliadėžės pavergs savo ilgaamžiškumu, atsparumu išorės poveikiui, mechaniniams pažeidimams. Labai dailiai atrodo lauko šiukšliadėžės, kurių dizainas apima metalą ir medžio elementus, pavyzdžiui, lenteles.
Mes gaminame platų įmontuojamų šiukšliadėžių spektrą, todėl net išrankiausias klientas atras tinkamiausią variantą. Didelės ir mažesnės, skirtingų spalvų ir formų, jos gali būti derinamos su kitais mažosios architektūros elementais, siekiant sukurti vientisumą ir harmoniją aplinkoje. Įmontuojamų šiukšliadėžių gamyba remiasi mūsų komandos specialistų įgūdžiais, žiniomis ir solidžiu patirties bagažu, todėl Jums siūlome aukštos kokybės, patvarius ir ilgaamžius gaminius.


Mūsų gaminamų šiukšliadėžių kaina skiriasi priklausomai nuo medžiagų, gaminio dydžio, formos ir kitų aspektų.

 

Montavimas


Įmontuojamos šiukšliadėžės atrodys reprezentatyviai, bus stabilios ir funkcionalios, jei jų montavimu pasirūpins specialistai. Neretam montavimas gali pasirodyti nesudėtingas procesas, bet ir jis reikalauja specifinių žinių, tam skirtų darbo įrankių, todėl geriausia, jei bus patikėtas tai išmanantiems specialistams.

 

Domina įmontuojamos šiukšliadėžės ar kitos šiukšlių dėžės gamyba patrauklia kaina? Mes turime platų pasiūlymų spektrą. Laukiame Jūsų laiškų internetu, skambučių arba atvykite į biurą Vilniuje. Suteiksime išsamią konsultaciją kiekvienam suinteresuotam asmeniui, atsakysime į klausimus ir padėsime išsirinkti geriausiai poreikius atitinkančias lauko šiukšliadėžes.

Įmontuojamos šiukšliadėžės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika