Miestų ir parkų įranga// Sporto aikštelės

Lauko sporto aikštelės.Parkour – sportinio tipo veikla, apimanti bėgimą, kopimą, šuoliukus, laipiojimą ir kitus judesius, skatinančius sparčiai judėti, manevruoti ir kuo efektyviau bei sparčiau nusigauti iš vieno taško į kitą. Tai gebėjimas įveikti kliūčių ruožą, tad ši sporto veikla dažnai vadinama judėjimo metu. Miestų erdvėse vis daugiau „dygsta“ tokių aikštelių, sulaukiančių itin daug gyventojų simpatijų ir susidomėjimo. Parkour treniruokliai – miestui, parkui, sporto aikštelėms ir kitoms erdvėms.


Specialios vietos, skirtos užsiimti parkour sportu, vilioja įvairaus amžiaus, aktyvius gyventojus, norinčius sportuoti tiek po vieną, tiek grupėmis. Mūsų parkour treniruokliai skirtingi, sudaryti iš daugiau ar mažiau elementų, pavyzdžiui, strypų, aukštesnių ir žemesnių sienų. Skirtingi elementai skirti atlikti įvairius judesius: lavinti lipimo techniką, atlikti geresnis šuolius, skersinių, barjerų. Tokie kliūčių kompleksai skatina fizinį aktyvumą, sparčią reakciją, greitį, koordinaciją ir kt. Mūsų asortimente rasite įvairius parkour komplektus, galimi ir su betono elementais, taip pat šioje prekių kategorijoje yra atskiri barjerų, skersinių, sienelių komplektai bei kiti parkour aikštelių elementai.

 

Domina parkour treniruokliai, jų gamyba konkurencinga kaina Vilniuje ar kitame mieste? Susisiekite su mumis internetu ir pasiūlysime geriausią sprendimą miestui, parkui ar kitai erdvei, atsižvelgdami į individualius poreikius ir galimybes.

Lauko sporto aikštelės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika