Pagrindinis// Mažoji architektūra// Suoliukai Lauko suoliukai ir lauko baldai

Suoliukai - ko gero svarbiausias mažosios architektūros elementas įrenginėjant parką, miesto aikštę ar kitą poilosio zoną. Ar nori pailsėti, ar paskaityti knygą, ar pašnekėti su draugu, visada norisi patogiai prisėsti ir pailsėti.

Suoliukai gaminami iš įvairiausių medžiagų, įvairių matmenų ir stilistikos. Dažniausiai medinės lentelės montuojamos ant ketaus, betono, plieninių ar aliuminio suoliuko kojų.

 

 

Prekiaujame įvairiausiais suolais, stalais ir kitais lauko baldais. Į suoliukus integruojame LED apšvietimą ar USB jungtis. Mūsų produkcija gali būti naudojama privatiems bei visuomeniniams objektams, parkams, parduotuvėms, gatvėms. Gaminame pagal užsakovo pageidavimus. Metalą cinkuojame karštuoju būdu, dažome milteliniu būdu spalvomis iš RAL paletės.  Yra galimybė pasirinkti metalo spalvas ir medžio apdailą. Suoliukus galima priderinti prie kitų mažosios architektūros elementų pagal dizainą ar medžiagiškumą.

Gaminame išskirtinio dizaino gaminius. Dažniausiai naudojame tropinę medieną iš Pietų Amerikos, kuri pasižymi geromis patvarumo savybėmis, bei puikia išvaizda. 

Keletą suoliukų modelių laikome sandelyje, todėl jeigu reikia labai skubiai, prašome kreiptis. 

Suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Interneto svetainių kurimas Netmaster.lt