Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Laipynės vaikams iš KOMPAN

Lauko vaikų žaidimų aikštelėse daug dėmesio, ypač didesnių vaikų, sulaukia laipynės vaikams. Pastarosios gali būti labai įvairios tiek spalvų, tiek lipimo ypatumų prasme, taip pat pritaikytos skirtingų amžiaus grupių vaikams. Tokia pramoga tiks miestui, parkui, taip pat ir individualiam kiemui ar bet kuriai erdvei, kurioje laiką leidžia vaikai.
Mūsų asortimente laipynės vaikams skiriasi dizaino sprendimais, spalvomis, naudojamomis medžiagomis, paskirtimi (kokiai vaikų amžiaus grupei laipynės skirtos). Pasirinkimas platus – kiekvienas klientas atras tinkamiausias.


Lauko laipynių vaikams gamyba remiasi reikalavimų ir taisyklių paisymu bei kokybiškų ir patvarių medžiagų naudojimu. Laipynes gaminame preciziškai atsižvelgdami į visus tokių pramogų gamybai taikomus reikalavimus ir standartus, tad užtikriname, kad laipynės vaikams bus saugios ir patikimos.


Jei aktualu laipynės vaikams, jų gamyba konkurencinga kaina Vilniuje ar kitame mieste, siūlome susisiekti su mumis – patarsime, padėsime priimti geriausią sprendimą ir pasirūpinsime, kad Jūsų mieste, parke ar kieme prie namo būtų įrengtos kokybiškos ir saugios laipynės vaikams patrauklia kaina.

Laipynės vaikams

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika