Miestų ir parkų įranga// Vaikų žaidimo aikštelės// Nr 1 pasaulyje KOMPAN

UAB NAUJIEJI ŽENKLAI yra oficialus KOMPAN atstovas Lietuvoje. KOMPAN pasirinko mus iš eilės kitų Lietuvos įmonių, dirbančių vaikų žaidimų aikštelių srityje. Tai yra malonus pripažinimas, bei didelė atsakomybė.

Galime padėti projektuojant erdves vaikams bei suaugusiems. Paruošti brėžinius ir vizualizacijas, bei technines specifikacijas. Garantija taikoma nuo 5 metų iki amžinos.

 

KOMPAN įkūrėjas Tomas Lindhardtas Wilsas tikėjo, kad vaikai žaisdami atskleidžia savo vaizduotę ir taip mokosi bei ugdo savo socialinius ir pažintinius įgūdžius. Būdamas jaunas menininkas 1970 m., Tomas buvo liudininkas įvykio, kuris privertė jį pakeisti vaikų žaidimų pasaulį. Viena iš didelių, ryškių skulptūrų, pastatytų naujame mikrorajone, įkvėpė vaikus žaisti ant jos skulptūros, nors gyvenamajame rajone ji buvo skirta menui suaugusiems. Nuo to laiko Tomas visą likusį savo gyvenimą praleido kurdamas įdomias ir įkvepiančias žaidimų aikšteles.

Šiandien mes peržengiame žaidimų aikštelių gaminius ir siūlome žaidimų ir mankštos sprendimus. Žaidimų ir veiklos sprendimai, siūlantys linksmybes ugdant fizinius, socialinius ir mokymosi įgūdžius žmonėms visame pasaulyje. Sprendimai, kurie daro įvairaus amžiaus ir gabumų žmones laimingesnius ir sveikesnius, padarydami juos fiziškai aktyviais ir palaikydami juos mokytis ir žaisti kartu.

Tomas Lindhartas Wilsas ir Hansas Mogenas Frederiksenas 1970 m. Įkūrė bendrovę „Multikunst Legepladser I / S“ („Multiart Playground“). Vėliau vardas pakeistas į „KOMPAN A / S“. Žodis KOMPAN kilęs iš danų kalbos žodžio „kumpan“, reiškiančio „kompanionas“ arba draugas.

 

Vaikų žaidimo aikštelės

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika