Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Suoliukai su ketaus / aliuminio kojomis

Apsižvalgykite po savo namų ar miesto aplinką – greičiausiai pamatysite bent vieną suoliuką. Šis mažosios architektūros elementas, išsiskiriantis dideliu funkcionalumu, tinka ir privačiai, ir viešajai infrastruktūrai. Suoliukų spektras labai patus: betoniniai, mediniai, metaliniai, pagaminti iš ketaus – tik rinkitės, atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes. Plačios pasirinkimo galimybės suteikia progą suoliuką priderinti prie aplinkos stiliaus, sukuriant vientisumą ir harmoniją. Ieškantiems patvarumo ir ilgaamžiškumo garantijų siūlome pasižvalgyti po ketaus suoliukų asortimentą.

 

Ketaus lauko suoliukai


Ketus žinomas ir vertinamas dėl tvirtumo bei ilgaamžiškumo, atsparumo išorės poveikiui, ugniai. Ketaus gaminiai traktuojami kaip itin stiprūs. Ne išimtis ir lauko ketaus suoliukai. Pasirinkę suoliuką su ketaus kojomis džiaugsitės pirkiniu labai ilgai, o geriausia, kad jis visiškai nereikalaus laiko sąnaudų jo priežiūrai. Ketaus suoliukas tiks bet kuriai erdvei, jo neveiks temperatūrų kaita, drėgmė, jis bus atsparus korozijai, tik svarbiausia, kad būtų dengtas antikorozinėmis medžiagomis. Mes tai užtikriname, todėl garantuojame tokių suoliukų ilgaamžiškumą.


Mūsų asortimente – ketaus suoliukai su porankiais ir be jų, lygiu arba lenktu atlošu, klasikinėmis arba moderniomis kojomis, įvairių matmenų. Puikus derinys – ketaus kojos ir medinės lentelės.

 

Ketaus lauko suoliukų gamyba


Lauko suoliukų iš ketaus gamyba remiasi sukauptomis žiniomis apie šį metalą, taip pat inovatyviomis technologijomis, ilgamete patirtimi. Gaminame skirtingų dizainų suolus iš ketaus, tad Jums galime pasiūlyti labai platų asortimentą.


Ketų gruntuojame, dengiame dvigubu oksirono dažų sluoksniu ar sintetinių dervų pagrindo emale, pakeičiančia ketaus įprastą spalvą. Suolo sėdimajai daliai ir atlošui naudojame tropinio kietmedžio lentas.


Moderni įranga, pažangūs sprendimai leidžia gaminti aukštos kokybės produkciją, todėl užtikriname, kad mūsų ketaus suoliukai ilgalaikėje perspektyvoje nepraras pirminės išvaizdos ir atrodys reprezentatyviai bet kurioje erdvėje: mieste, parke, šalia gatvės, sode, kieme ir kitur.

 

Domina ketaus suoliukas ar kita mažoji architektūra Vilniuje ar kitame mieste? Aktuali gamyba konkurencinga kaina? Siūlome negaišti brangaus laiko paieškoms ir kreiptis į mus internetu arba atvykti į pardavimo vietą Vilniuje. Kiekvienam patarsime ir padėsime išsirinkti geriausiai poreikius atitinkančius gaminius iš ketaus.

Ketaus suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika