Miestų ir parkų įranga// Lauko sportas// North Shore elementai

North Shore elementai tinka miestui, parkui, laisvalaikio ir sporto zonoms, taip pat privačioms erdvėms. Tai puiki priemonė mokytis, tobulintis išlaikyti pusiausvyrą bei valdyti dviratį.


Mūsų asortimente – platus North Shore elementų pasirinkimas, tad kiekvienas klientas atras jam tinkamiausius, atsižvelgiant į individualius poreikius bei galimybes. North Shore elementai yra skirtingų ilgių ir funkcionalumų. Mokykitės valdyti dviratį siauruose ruožuose, pakilimuose ir nuolydžiuose, staigesniuose, griežtuose ir ne tokiuose staigiuose posūkiuose ir kt. Įsigiję daugiau šių elementų galite komponuoti įvairias jų kompozicijas ir sukurti pusiausvyros ir dviračio valdymo tobulinimui skirtą erdvę.


Domina North Shore elementai, jų gamyba, įrengimas konkurencinga kaina? Tuomet laukiame Jūsų laiškų, skambučių arba atvykstant į biurą Vilniuje.

North Shore elementai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika