Miestų ir parkų įranga// Mažoji architektūra// Lauko suoliukai// Betoniniai suoliukai

Privačiai ir viešai aplinkai padailinti, suteikti jai funkcionalumo dažnai pasirenkama mažoji architektūra. Populiariausiais jos elementais tituluojami lauko suolai įkurdinami prie namų, sode, šalia gatvių, parkuose ir kitose vietose, kur galima atsisėsti, pailsėti, bendrauti. Ilgainiui jie tampa neatskiriama tos erdvės dalimi, nes suteikia jai ne tik estetiškumo, bet ir praktiškumo. Betoniniai suoliukai išsiskiria masyvumu, originaliomis formomis, jie lengvai derinami su kitais mažosios architektūros elementais, pavyzdžiui, betoninėmis šiukšliadėžėmis, betoniniais gėlių vazonais, bet ne mažiau puikiai atrodo ir vieni.

 

Betoniniai lauko suoliukai


Betoninių suoliukų spektras labai platus: suolai vien iš betono, betoniniai suoliukai, apimantys ir metalo ar medžio elementus, betoninės suoliuko kojos, kai pagrindas yra iš medinių lentelių ar metalinis. Betono ir metalo tandemas yra tobulas moderniems sprendimams, mat juose susijungia dvi šaltos medžiagos. O betonas su medžiu sudaro ryškų kontrastą, kas irgi savotiškai žavi.


Labai dažnai betoniniai suoliukai pasirenkami miestui, konkrečiau – parkui, poilsio zonoms prie viešųjų įstaigų. Tokių suolų masyvumas, tvirtumas labai dera, negana to, jie yra stacionarūs, todėl tokiose vietose labai praktiškas sprendimas. Sodui, kiemui betoniniai suoliukai pasirenkami kiek rečiau, bet siekiant sukurti šaltesnį, modernų aplinkos dizainą jie bus puikus variantas. Tiesa, betoninius suolus reikia prižiūrėti, norint, kad jie visada atrodytų reprezentatyviai. Juk suolas apsamanojusiomis kojomis nebus toks patrauklus kaip tas, kuris švarus ir tvarkingas.

 

Betoninių lauko suoliukų gamyba


Betoninius lauko suoliukus gaminame įvairių formų, spalvų, realizuojame labai skirtingus dizainus: nuo klasikinių iki modernių, futuristinių sprendimų. Betoninių lauko suoliukų gamyba remiasi mūsų komandos specialistų sukauptomis žiniomis, ilgamete praktika ir nuolatiniu tobulėjimu, todėl nebijome priimti iššūkių ir realizuojame net labai įmantrias vizijas.


Betoninių lauko suoliukų gamyba ir jos technologijos leidžia Jums siūlyti įvairių svorių ir matmenų gaminius – užtikriname, kad skirtingų poreikių ir reikalavimų turintys klientai atras jiems tinkamiausius suolus iš betono patrauklia kaina.

 

Jei renkatės betoninius suoliukus ar domina kita mažoji architektūra, siūlome užsukti pas mus į biurą Vilniuje arba galite kreiptis internetu – suteiksime išsamios informacijos ir padėsime priimti geriausią sprendimą bei pasiūlysime gaminių konkurencinga kaina.

Betoniniai suoliukai

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika