Miestų ir parkų įranga// Lauko sportas// Dviračių trasos

Pumptrack dviračių trasos tiks miestui, parkui, laisvalaikio bei sporto zonoms ir visur, kur dviračių sportu mėgaujasi šios sporto šakos entuziastai: profesionalai ir mėgėjai. Šiomis trasomis važiuojama paprastai BMX dviračiais, važiavimas grindžiamas kūno pusiausvyra. Trasas sudaro skirtingas posūkių, greitėjimo juostų ir kitų elementų skaičius. 


Rinkitės iš plataus Pumptrack dviračių trasų spektro: nuo skirtų besimokantiems, pradedantiesiems iki tų, kurios masina profesionalus. Trasos įrengimas grindžiamas žiniomis bei tam tikrų reikalavimų laikymusi. Svarbus trasos pagrindas – jis gali būti išbetonuotas, išasfaltuotas arba bent sutankintas.


Pumptrack dviračių trasos tinka ne tik dviračių mėgėjams, bet ir važiuojantiems riedlentėmis, riedžiais ar paspirtukais. Domina dviračių trasos, jų įrengimas patrauklia kaina? Susisiekite su mumis internetu arba biure Vilniuje.

Dviračių trasos

Lauko suoliukai

Šiukšliadėžės

Vaiku žaidimo aikšteles

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šviestuvai

Vidaus šviestuvai

Gėlinės

Klombos

Dviraciu stovai

Lauko treniruokliai

Lauko sporto aikšteles

Workout

Atitvėrimo stulpeliai

Medžio apsauga

Autobusų stotelės

Vandens kolonėlės

Lauko laikrodžiai

Riedlenčių BMX riedučių parkai

Automatiniai viešieji tualetai

Parkour

Mažoji architektūra

Informaciniai stendai

Supynės

Vaiku zaidimu aiksteles

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika